Naiset U19 EM 2006-2007 (1988)
13.12.2006  www.uefa.com
Kahdeksatta U19-naisten Euroopan mestaruutta tavoittelee 45 maata (-86 ikäluokassa 44 maata), uutena maana Turkki. Finaaliturnaus pelataan Islannissa kesällä 2007 ja järjestäjämaan ei tarvitse osallistua karsintaan. Karsinnassa on kaksi vaihetta. Islanti pääsee suoraan lopputurnaukseen.

U19/88-naisten EM, kakkosvaihe
Ottelut 10.-15.4.2007, l
ohkoykköset ja paras kakkonen finaalivaiheen Islantiin 18.-29.7.2007.

Lohko 1: Englanti, Tsekki, Itävalta (järjestäjä), Ukraina
Lohko 2: Ranska, Irlanti, Hollanti,
Portugali
Lohko 3: Saksa, Skotlanti, Ruotsi, Unkari
Lohko 4: Norja, Tanska, Belgia, Romania
Lohko 5: Wales, Suomi, Puola, Venäjä
Lohko 6: Espanja, Sveitsi,
Italia, Serbia


Ykkösvaihe:
Yksitoista neljän joukkueen lohkoa. Lohkojen kaksi parasta sekä kaksi parasta kolmosta kakkosvaiheeseen. Kakkosvaiheessa huhtikuussa 24 joukkuetta, kuusi neljän joukkueen lohkoa. Lohkoykköset ja paras kakkonen Islantiin.

Lohkoykköset (11): Englanti, Espanja, Irlanti, Norja, Ranska, Saksa, Skotlanti, Suomi, Sveitsi, Tanska, Wales
Lohkokakkoset (11): Belgia, Hollanti, Italia, Itävalta, Puola, Ruotsi, Serbia, Tsekki, Ukraina, Unkari
Kolmosvertailusta (2) Portugali 1 (3-5) ja Romania 1 (1-6). Vertailussa ei oteta huomioon joukkueen ottelua nelosta vastaan.

Eivät jatka: Armenia, Azerbaizan, Bosnia-Hertzegovina, Bulgaria, Färsaaret, Georgia, Israel, Kazakstan, Kreikka, Kroatia, Latvia, Liettua, Makedonia, Moldova,  Pohjois-Irlanti, Slovakia, Slovenia, Turkki, Valko-Venäjä, Viro

---------
Lohko 11: Bosnia&Hertzegovinassa
Lopputilanne: Suomi 7 (13-2), Tsekki 7 (11-3), Valko-Venäjä 3 (5-7), Bosnia-Hertzegovina 0 (1-17)

26.9. Suomi - Valko-Venäjä 4-1 (2-0), Koševo, Sarajevo
2. 1-0 Heidi Kivelä
14. 2-0 Linda Sällström
60. 3-0 Linda Sällström
82. 4-0 Satu Kruus
88. 4-1 Volha Tsiarehska

Suomi: Marjaana Kaaresvirta, Niina Mönkkönen, Tuija Hyyrynen, Jenni Sjöholm, Anna Westerlund, Annika Kukkonen (70. Satu Kruus), Susanna Hokkanen, Heidi Kivelä, Tytti Porkka (82. Maiju Hirvonen), Mari Perasto, Linda Sällström (76. Tiia Tikkanen)

V-Venäjä: Yulia Rakitsianskaya, Maryia Krushkina, Kseniya Volkava, Katsiaryna Zaprudnava, Alena Buzinova (73.
Yuliya Dzenisenka), Tatsiana Kiose, Hanna Pilipenka (46. Nastassia Papova), Volha Tsiareshka, Liana Marashnichenka, Anastaisya Kunitskaya (85. Alena Ziuzkova), Volha Maskaliova

26.9. Tsekki - Bosnia&Hertzegovina 6-1 (2-0)
25. 1-0 Veronika Přibyslavská, 32. 2-0 Veronika Vlasatíková, 47. 3-0 Vera Dobrevová, 49. 4-0 Vendula Strnadová, 60. 5-0 Pavlina Nepokojová, 67. 6-0 Jana Lacinová, 70. 6-1 Tamara Skrbic

Tsekki:
Lucie Roubíčková - Veronika Přibyslavská, Veronika Pincová, Veronika Vlasatíková, Petra Landová - Sarka Holečková, Vera Dobrevová, Veronika Strnadová, Pavla Benýrová (49. Vendula Strnadová) - marketa Ringelová (67. Jana Lacinová), Pavlina Nepokojová (65. Martina Koláčková).

B&H: Almina Hodzic, Jovana Strehayuk, Nikolina Dijakovic (60.
Indira Abadija), Jelena Jovanovic, Branka Mirnic, Svjetlana Crnjak, Zorica Kolundzida, Alisa Spahic, Tamara Skrbic, Milica Dedovic (80. Marija Turic), Adna Ljubovic (17. Marija Galic)

28.9. Bosnia&Hertzegovina - Suomi 0-8 (0-4), Grbavica, Sarajevo
4. 0-1 Linda Sällström
14. 0-2 Heidi Kivelä
26. 0-3 Tuija Hyyrynen
43. 0-4 Linda Sällström
51. 0-5 Tuija Hyyrynen
65. 0-6 Katariina Henriksson rp.
68. 0-7 Mari Perasto
85. 0-8 Katariina Henriksson

Suomi: Tinja Haikka, Niina Mönkkönen, Tuija Hyyrynen, Jenni Sjöholm (46. Laura Lundell), Anna Westerlund, Annika Kukkonen (73. Maiju Hirvonen), Heidi Kivelä (59. Katariina Henriksson), Tytti Porkka, Mari Perasto, Linda Sällström, Susanna Hokkanen

B&H: Almina Hodzic, Jovana Strehayuk, Nikolina Dijakovic, Jelena Jovanovic, Branka Mirnic, Svjetlana Crnjak, Zorica Kolundzida, Alisa Spahic, Tamara Skrbic (46. Indira Abadija, 79. Marjana Stojic), Marija Turic, Marija Galic (83. Alma Brigic)

28.9. Tsekki - Valko-Venäjä 3-1 (1-1)
5. 0-1 Volha Tsiareshka, 12. 1-1
Sarka Holečková, 61. 2-1  Marketa Ringelová, 70. 3-1 Marketa Ringelová

Tsekki: Jaroslava Lorencová -
Veronika Přibyslavská, Veronika Vlasatíková (80. Vendula Tomšíková), Petra Landová, Veronika Pincová - Vera Dobrevová, Veronika Strnadová, Vendula Strnadová, Sarka Holečková (84. Monika Cvernová) - Marketa Ringelová, Pavlina Nepokojová (68. Pavla Benýrová).

1.10. Suomi - Tsekki 1-1 (0-0), Koševo, Sarajevo
47. 1-0 Tiia Tikkanen
89. 1-1 Marketa Ringelová


Suomi: Tinja Haikka, Niina Mönkkönen, Tuija Hyyrynen, Anna Westerlund, Annika Kukkonen, Susanna Hokkanen, Heidi Kivelä, Tytti Porkka (81. Kaisa Björn), Tiia Tikkanen (66. Katariina Henriksson), Mari Perasto, Maiju Hirvonen

Tsekki:
Jaroslava Lorencová - Veronika Přibyslavská, Veronika Pincová, Petra Landová, Vendula Tomšíková (85. Martina Koláčková) - Sarka Holečková (76. Jana Lacinová), Vera Dobrevová (68. Veronika Vlasatíková), Veronika Strnadová, Pavlina Nepokojová - Marketa Ringelová, Vendula Strnadová.

1.10. Valko-Venäjä - Bosnia&Hertzegovina 3-0 (2-0)
4. 1-0 Volha Tsiareshka, 11. 2-0 Hanna Dzenisenka, 92. 3-0 Tatsiana Kiose

------------
Lohko 1: Ruotsissa
Lopputilanne: Ranska 9 (20-1), Ruotsi 6 (15-2), Färsaaret 3 (6-14), Kazakstan 0 (0-24)

 26.9. Ruotsi - Färsaaret 7-0 (3-0), 407
14. 1-0 Rebecca Johnson, 22. 2-0 Rebecca Johnson, 40. 3-0 Linnea Liljegärd, 47. 4-0 Linnea Liljegärd, 55. 5-0 Louise Fors, 60. 6-0 Josefin Johansson, 90. 7-0 Ida Brännström.

26.9. Ranska - Kazakstan 11-0 (5-0)
5. 1-0 Marie-Laure Delie, 20. 2-0 Amandine Henry, 25. 3-0 Eugénie Le Sommer, 39. 4-0 Chloé Mazaloubeaud, 42. 5-0
Marie-Laure Delie, 60. 6-0 Ludivine Bultel, 65. 7-0 Marie-Laure Delie, 67. 8-0 Marie-Laure Delie, 81. 9-0 Charlotte Loze, 83. 10-0 Charlotte Loze, 87. 11-0 Inès Dhaou

28.9. Ruotsi - Kazakstan 7-0 (4-0), 1187, Bromölla
4. 1-0 Petra Larsson, 8. 2-0 Emma Berglund, 16. 3-0 Josefin Johansson, 42. 4-0 Josefin Johansson, 68. 5-0 Lisa Renberg, 90. 6-0 Ida Brännström, 92. 7-0 Ida Brännström

28.9. Färsaaret - Ranska 0-7 (0-3)

1. 0-1 Gwenaëlle Butel, 13. 0-2 Charlotte Loze, 38. 0-3 Amandine Henry,
46. 0-4 Chloé Mazaloubeaud, 60. 0-5 Charlotte Loze, 80. 0-6 Chloé Mazaloubeaud, 90. 0-7 Marie-Laure Delie

1.10. Ranska - Ruotsi 2-1 (0-0)
75. 0-1 Louise Fors, 81. 1-1 Marie-Laure Delie, 84. 2-1 Amandine Henry
 
1.10. Kazakstan - Färsaaret 0-6 (0-2)
29. 0-1 Hanna Isaksen, 32. 0-2 Hanna Isaksen, 57. 0-3 Olga Kristina Hansen, 67. 0-4 Jacoba Langgaard, 70. 0-5 Jacoba Langgaard, 71. 0-6 Heidi Sevdal
------------

Lohko 2: Puolassa
Lopputilanne: Espanja 9 (20-0), Puola 6 (9-4), Latvia 3 (1-21), Armenia 0 (0-6)

26.9. Puola - Armenia 2-0 (1-0)
29. 1-0 Natalia Chudzik, 60. 2-0 Karolina Bochra
 
26.9. Espanja - Latvia 14-0 (5-0)
Mari Paz 7, Raquel Peña 3, Estefania, Aintzane, Miriam, Silvia Meseguer

28.9. Puola - Latvia 7-0 (4-0)
9. 1-0 Natalia Chudzik, 23. 2-0 Agata Tarczynska, 26. 3-0 Agata Tarczynska, 28. 4-0 Karolina Bochra, 73. 5-0 Anna Krolikowska, 80. 6-0 Natalia Chudzik, 88. 7-0 Anna Krolikowska

28.9. Armenia - Espanja 0-3 (0-2)
10. 0-1 Mari Paz, 44. 0-2 Alba, 80. 0-3 Raquel

1.10. Espanja - Puola 4-0 (1-0)
16. 1-0 Silvia Meseguer, 63. 2-0 Maria Paz Vilas, 71. 3-0 Alba Merino; 74. 4-0 oma maali

1.10. Latvia - Armenia 1-0 (0-0)
48. 1-0 Guna Abolina
--------------

Lohko 3: Virossa
Lopputilanne: Englanti 9 (15-2), Belgia 6 (12-5), Kreikka 1 (1-4), Viro 1 (1-18)

26.9. Belgia - Kreikka 1-0 (0-0)
86. 1-0 Kristien Elsen

26.9. Englanti - Viro 8-0 (5-0)
4. 1-0
Heather Scheuber, 8. 2-0 Ellen White, 18. 3-0 Heather Scheuber, 25. 4-0 Danielle Buet, 43. 5-0 Heather Scheuber,  53. 6-0 Rebecca Hall, 80. 7-0 Ashlee Hincks, 92. 8-0 Ellen White

28.9. Englanti - Kreikka 2-0 (0-0)
65. 1-0 Danielle Buet, 89. 2-0 Natasha Dowie

28.9. Viro - Belgia 0-9 (0-3)
10. 0-1 Lenie Onzia, 42. 0-2 lenie Onzia, 42. 0-3 Janice Cayman, 50. 0-4 Adeline Médard, 58. 0-5 Kristien Elsen, 66. 0-6 Rebecca Degenaers, 71. 0-7
Rebecca Degenaers, 74. 0-8 Imke Courtois, 86. 0-9 Lien Mermans

1.10. Belgia - Englanti 2-5 (1-2)
5. 1-0 Davina Philjens, 8. 1-1 Sian Larkin, 42. 1-2 Jessica Clarke, 62. 1-3 Stephanie Houghton, 68. 1-4 Heather Scheuber, 86. 2-4 Davina Philjens, 88. 2-5 Ellen White

1.10. Kreikka - Viro 1-1 (1-0)

28. 1-0 Vassiliki Tsiaka; 93. 1-1 Daniela Mona Lambin

-----------

Lohko 4: Makedoniassa
Lopputilanne: Saksa 9 (30-1), Itävalta 6 (18-6), Makedonia 0 (3-16), Georgia 1 (2-30)

26.9. Saksa - Makedonia 7-0 (3-0)
2. 1-0 Maxine Mittendorf, 25. 2-0 Monique Kerschowski, 28. 3-0 Imke Wübbenhorst, 50. 4-0 Susanne Hartel, 53. 5-0
Imke Wübbenhorst, 61. 6-0 Maxine Mittendorf, 79. 7-0 Daniela Löwenberg

26.9. Itävalta - Georgia 10-0 (4-0)
8. 1-0 Viktoria Schnaderbeck, 9. 2-0 Birgit Gumpenberger,18. 3-0 Katharina Strauchs, 22. 4
-0 Birgit Gumpenberger, 46. 5-0 Katharina Strauchs, 57. 6-0 Ramona Kerb, 61. 7-0 Katharina Strauchs, 8-0 Daniela Tasch, 78. 9-0 Elisabeth Tieber, 86. 10-0 Ramona Kern

28.9. Saksa - Georgia 18-0 (9-0)
Isabel Kerschowski 5,
Maxine Mittendorf 4, Imke Wübbenhorst 2, Stephanie Goddard 2, Katharina Baunach, Maren Heller, Monique Kerschowski, Carolin Schiewe, Jasmin Jannermann

28.9. Makedonia - Itävalta 1-7 (0-5)
3. 0-1 Katharina Kinsky, 13. 0-2 Daniela Tasch rp., 22. 0-3 Viktoria Schnaderbeck, 31. 0-4 Elisabeth Tieber, 34. 0-5 Viktoria Schniederbeck, 47. 0-6 Viktoria Schniederbeck rp., 54. 1-6 Afrodiita Saliihi, 91. 1-7
Viktoria Schniederbeck

1.10. Itävalta - Saksa 1-5 (1-3)
17. 0-1 Stephanie Goddard, 32. 0-2
Stephanie Goddard, 37. 1-2 Katharina Haiden; 38. 1-3 Stephanie Goddard, 58. 1-4 Stephanie Goddard, 59. 1-5 Monique Kerschowski

1.10. Georgia - Makedonia 2-2 (1-0)
35. 1-0 Lela Chichinadze, 54. 2-0 Tatiana Matveeva, 68.
2-1 Drejljane Asani, 79. 2-2 Drejljane Asani

--------------

Lohko 5: Liettuassa
Lopputilanne: Norja 9 (19-3), Hollanti 6 (17-5), Kroatia 3 (4-14), Liettua 0 (1-19)

26.9. Hollanti - Kroatia 8-1 (1-1)
12. 0-1 Iva Landeka, 15. 1-1 Roos Kwakkenbos,
47. 2-1 Chantal de Ridder, 53. 3-1 Marlous Pieete, 61. 4-1 Marlous Pieete, 74. 5-1 Lizzy van Putten, 75. 6-1  Chantal de Ridder, 79. 7-1Roos Kwakkenbos, 81. 8-1 Chantal de Ridder

26.9. Norja - Liettua 9-1 (4-0)
15. 1-0 Tina Eikeland Wulf rp.,
29. 2-0 Ida Elise Enget, 34. 3-0 Linn Cecilie Larsen Burås, 42. 4-0 Kathrine Andresen, 48. 5-0 Gunhild Herregården, 59. 6-0 Maria Arnesen,  66. 6-1 Indre Garnyte, 71. 7-1 Maren  Mjelde, 80. 8-1 Tina Eikeland Wulf , 92. 9-1 Ida Elise Enget

28.9. Liettua - Hollanti 0-7 (0-5)
5. 0-1 Chantal de Ridder, 10. 0-2 Renée Slegers, 29. 0-3 Marlous Pieëte 33. 0-4
Chantal de Ridder, 41. 0-5 Marlous Pieëte, 60. 0-6 Chantal de Ridder, 83. 0-7 Marlous Pieëte

28.9. Norja - Kroatia 6-0 (2-0)

15. 1-0 Tina W. Eikeland, 40. 2-0 Linn Cecilie Buraas, 60. 3-0 Maren Mjelde, 61. 4-0 Ida Elise Enget, 71. 5-0 Marthe Johannesen, 79. 6-0 Ida Elise Enget

1.10. Hollanti - Norja 2-4 (1-3)
9. 0-1 Elise Thorsnes, 12. 0-2 Elise Thorsnes, 20. 0-3 Gunhild Herregarden, 40. 1-3 Renée Slegers, 50. 1-4 Nina Stiles, 52. 2-4 Marlous Pieëte


1.10. Kroatia - Liettua 3-0 (2-0)
14. 1-0 Iva Landeka, 27. 2-0 Maja Joscak, 63. Katharina Kolar

--------------

Lohko 6:
Turkissa
Lopputilanne: Sveitsi 7 (10-2), Unkari 6 (6-6), Portugali 2 (3-5), Turkki 1 (2-8)

26.9. Sveitsi - Turkki 5-0 (0-0)
48. 1-0 Larissa Ziegler rp., 77. 2-0 Simone Zahno rp., 84. 3-0 Caroline Müller, 87. 4-0 Ana-Maria Crnogorcevic, 90. 5-0 Vlora Mehmetaj

26.9. Portugali - Unkari 1-3 (1-2)
6. 1-0 Filipa Galvão, 12. 1-1 Nikolett Feher, 35. 1-2 Nikolett Feher, 60. 1-3 Zsanett Jakabfi

28.9. Sveitsi - Unkari 3-0 (1-0)
39. 1-0 Larissa Ziegler, 59. 2-0 Simone Zahno rp., 60. 3-0 Ana Cnorgorcevic

28.9. Portugali - Turkki 0-0
<1.10. Portugali - Sveitsi 2-2 (1-0)
10. 1-0 Micaela Sofia Lopez, 54. 1-1 Caroline Müller, 63. 1-2 Ana Maria Cnorgorcevic, 71. 2-2 Claudia Neto

1.10. Unkari - Turkki 3-2 (0-2)

6. 0-1 Basak Ersoy, 34. 0-2 Dilek Çaglar, 47. 1-2 Zsanett Jakabi, 51. 2-2 Orsolya Varkonyi, 92. Orsolya Varkonyi

-----------------
Lohko 7: Moldovassa
Lopputilanne: Wales 9 (16-0), Ukraina 4 (6-3), Romania 4 (5-6), Moldova 0 (1-19)
26.9. Wales - Romania 5-0 (3-0)

  7. 1-0 oma maali, 13. 2-0 Nicola Cousins, 36. 3-0 Loren Dykes, 61. 4-0 Nicola Cousins, 75. 5-0 Gwennan Harries

26.9. Ukraina - Moldova 5-1 (2-0)
10. 1-0 Vira Stankevych, 16. 2-0
Vira Stankevych, 47. 3-0 Olga Boychenko, 52. 4-0 Olga Boychenko, 60. 5-0 Vira Stankevych, 78. 5-1 Sanda Gutu

28.9. Moldova - Wales 0-10
4. 0 oma maali, 10. 0-2 Kayleigh Greening, 29. 0-3 Lauren Townsend, 39. 0-4 Jodie O'Briend, 50. 0-5 Shan Jones, 54. 0-6 Kayleigh Greening, 72. 0-7 Shan Jones, 74. 0-8 Lauren Townsend,  86. 0-9 Hope Suominen,  88. 0-10 Kayleigh Greening

28.9. Ukraina - Romania 1-1 (0-1)
19. 0-1 Mirabela Florina Ristache; 51. 1-1 Tetyana Novarchuk

1.10. Wales - Ukraina 1-0 (1-0)
39. 1-0 Kelly Isaac

1.10. Romania - Moldova 4-0
38. 1-0 Christina Elena Sucila, 58. 2-0 Andreea Mihaela Cojocaru, 62. 3-0 Claudia Buza, 63. 4-0 Christina Elena Sucila

---------------

Lohko 8: Azerbaizanissa
Lopputilanne: Tanska 9 (12-1), Serbia 6 (5-5), Azerbaidzan 3 (4-6), Pohjois-Irlanti 0 (1-10)

3.10. Tanska - Pohjois-Irlanti 4-0
22. 1-0 Nanna Christiansen,  32. 2-0 Marie Bjerg, 39. 3-0. Nanna Christiansen, 85. 4-0 Sanne Troelsgaard  

3.10. Serbia - Azerbaidzan 2-0 (1.0)
4. 1-0 oma maali, 87. 2-0 Sandra Stojanovic

5.10. Azerbaidzan - Tanska 1-3 (1-1)
3. 1-0 Ana Hlekperdva, 34. 1-1 Maria Munk Nielsen, 62. 1-2 Nanna Christiansen, 74. 1-3 Emma Madsen

5.10. Serbia - Pohjois-Irlanti 3-0 (0-0)
48. 1-0 Aleksandra Dobrosavljevic, 54. 2-0 Sanja Malimic, 69. 3-0 Sanja Malimic

8.10. Tanska - Serbia 5-0 (2-0)
18. 1-0 Emma Madsen, 20. 2-0 Emma Madsen, 46. 3-0 Sanne Troelsgaard, 50. 4-0 Nanna Christiansen, 51. 5-0 Emma Madsen

8.10. Pohjois-Irlanti - Azerbaidzan 1-3 (1-0)
5. 1-0 Deborah McCarthy, 68. 1-1 Gulyana Guvandiyeva, 73. 1-2 Ana Alekperova, 87. 1-3 Lyubov Komarova


--------------

Lohko 9:  Sloveniassa
Lopputilanne: Skotlanti 9 (14-5), Venäjä 6 (4-2), Slovenia 3 (2-7), Israel 0 (3-9)

13.10. Venäjä - Israel 2-0 (1-0)
25. 1-0
Yulia Gordeeva, 60. 2-0 Yulia Gordeeva 

13.10. Skotlanti - Slovenia 6-1 (3-0)
27. 1-0 Stephanie Handley, 30. 2-0 Hayley Cunningham, 41. 3-0 Kim Little, 55. 3-1, 57. 4-1 Jane Ross, 71. 5-1 Kim Little, 80. 6-1 Clare Docherty

15.10. Skotlanti - Israel 6-3 (2-2)
17. 1-0 rp.Kim Little, 33. 2-0 Kerry Montgomery, 34. 2-1 Keren Sharabi, 39. 2-2 Rim Moussa, 55. 3-2 Kerry Montgomery, 57. 3-3 Vered Cohen, 72. 4-3 Kim Little, 76. 5-3 Hayley Cunningham, 89. 6-3 Kerry Montgomery

15.10. Slovenia - Venäjä 0-1 (1-0)
18. 0-1 Svetlana Akimova

18.10. Venäjä - Skotlanti 1-2 (0-2)
5. 0-1 Clare Dochert, 30. 0-2 Jennifer Beattie, 85. 1-2 Kristina Stakhovskaya

18.10. Israel - Slovenia 0-1 (0-0)
83. 0-1 Mateja Zver


----------

Lohko 10: Slovakiassa
Lopputilanne: Irlanti 9 (10-1), Italia 6 (11-1), Slovakia 3 (2-9), Bulgaria 0 (1-13)

26.9. Irlanti - Slovakia 4-0 (2-0)
8. 1-0 Aoife Herbert, 38. 2-0 Aine O'Gorman, 76. 3-0 Aine O'Gorman, 83. 4-0 Aine O'Gorman

26.9. Italia - Bulgaria 6-0 (4-0)
6. 1-0 Cristina Bonometti, 22. 2-0 Cristina Bonometti, 24. 3-0 Pamela Gueli, 46+ 4-0 Pamela Gueli, 56. 5-0 Manuela Coloccini, 85. 6-0 Valeria Pirone
Et: Anri Hänninen, avustava Emilia Parviainen

28.9. Irlanti - Bulgaria 5-1 (1-0)
29. 1-0 Aine O’Gorman, 55. 2-0 Noelle Murray, 72. 3-0 Christina Byrne, 88. 4-0 Grace Murray, 90. 4-1 Liliana Kostova,  92. 5-1 Diane Caldwell

28.9. Slovakia - Italia 0-5 (0-2)
6. 0-1 Cristiana Girelli, 18. 0-2 Valeria Pirone, 56. 0-3 valeria Pirone, 60. 0-4 Valeria Pirone, 69. 0-5 Cristina Bonometti

1.10. Bulgaria - Slovakia 0-2 (0-2)
11. 0-1 Maria Mihaldová, 28. 0-2 Jana Vojteková

1.10. Italia - Irlanti 0-1 (0-0)
63. 0-1 Christina Maria Byrne